RECTAMAR SERİSİ SWITCH MODE MARİN AKÜ ŞARJ REDRESÖRÜ
RECTAMAR SERİSİ SWITCH MODE MARİN AKÜ ŞARJ REDRESÖRÜ

RECTAMAR SERİSİ SWITCH MODE MARİN AKÜ ŞARJ REDRESÖRÜ

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

 

• HF Yüksek Frekans Teknolojisi 

• Marine Özel Akım ve Gerilim kontrollü Akıllı Şarj Programı 

• %30 Enerji Tasarrufu Sağlayan Teknoloji 

• Trafolu cihazlara göre %60 yer, %75 ağırlık tasarrufu

• Şarj Esnasında Daha Az Su Kaybı 

• Düşük Ripple - Yüksek Verimi ile Daha Doğrusal Şarj 

 

 

 

 

Marin Redresör Çeşitlerimiz

12VDC: 10A -20A - 30A - 40A - 50A - 60A - 80A - 90A - 100A
24VDC: 10A -20A - 30A - 40A - 50A - 60A - 80A - 90A - 100A

2 Yıl Garanti
%100 Yerli Üretim ve Milli Sermaye

 

 

Marin tipi Akü Şarj Cihazı, denizcilik sektörüne uygun tasarımı ve özel şarj programı sayesinde akülerinizi daha güvenilir ve üstün performans ile şarj eder. Bu sayede sorunsuz çalışmanıza ve akünüzün uzun ömürlü kullanımına olanak tanır. 

 

Marin Redresörler HF Yüksek frekans teknolojisine sahip, akım ve gerilim kontrollü olarak üretilmektedirler. En önemli özellikleri arasında şarj esnasında enerji tasarrufu sağlaması için geliştirilen teknolojisi ile  boyutlarının küçük olması ve hafif olmasıyla tüm sektörlerde tercih edilen bir ürün haline gelmiştir.

 

Marin Redresör şebeke enerjisinin olduğu yerlerde akülerinizi sürekli şarjlı tutar. Cihazın en önemli özelliği ise hem akü şarj hem de besleme kaynağı olarak kullanılmasıdır. Proses akü türünüze göre set edilir ve şarja başlar. Aküleriniz dolduktan sonra şarj otomatik olarak sonlanır ve tampon şarja geçerek aküleriniz sürekli dolu kalır. 

 

Marin tipi Akü Şarj Cihazının çıkış ripple değeri %2 nin altında olması sebebiyle verim oldukça yüksektir. Bu şekilde aküler daha doğrulsal bir akımla şarj edildiği için ömürleri uzamaktadır. 

 

Marin redresörler ölçü ve ağırlığın sorun olduğu yerlerde hafif ve küçük boyutlarla üretiliyor olmasından dolayı ideal bir çözüm olmaktadır. 

 

Redresör Seçimi Nasıl Yapılmalı: Kullanılan akü kapasitesinin % 10-15' i referans alınarak redresör seçimi yapılmalıdır. Örneğin; 12V 100Ah bir akümüzün olduğunu düşünürsek bu akünün şarjı için gerekli olaran redresör 10-15 amper arasında olmalıdır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR