K-Next Serisi Switch Mode Akü Şarj Cihazı
K-Next Serisi Switch Mode Akü Şarj Cihazı

K-Next Serisi Switch Mode Akü Şarj Cihazı

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

 

AGM, JEL, Kurşun Asit ve Lityum Aküler ile Kullanım 

IP40 Genel Koruma Sınıfı IP66 Modül Koruması Sınıfı ile Suya ve Toza Karşı Koruma

Kısa Devre, Aşırı Akım ve Ters Bağlantı Koruma Özelliği

Hızlı Şarj İmkanı 

Yüksek Verim > %94 

Avrupa Standartlarına Uygun PFC ve Soft Start Başlangıç 

 

 

 

 

K-Next Serisi Switch Mode Akü Şarj Cihazları AGM, Jel, Kurşun Asit ve Lityum Piller için geliştirilmiş, yüksek koruma sınıfı ile donatılmış ve bir çok özelliği ile standartların üzerinde olmayı başaran bir şarj cihazıdır. 

 

K-Next Serisi Switch Mode Şarj Cihazları IP66 koruma derecesine sahip, toza ve suya karşı dayanıklıdır. Kısa süreli tamamen suya batrılmaya bile dayanabilmektedir. Aynı zamanda kullanılan özel alüminyum döküm kasa ve yenilikçi yapım teknolojisi ile şarj cihazı titreşimlere, darbelere ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. 

 

K-Next Serisi Switch Mode Şarj Cihazları son derece hızlı gerilim regülasyonuna sahip şarj cihazları şebeke dalgalanmsından etkilenmezler. Avrupa yönetmeliklerine uygun olarak akif PFC ile donatlmıştır. Ayrıca, enerji verildiği ilk anda aküye zarar vermeyecek şekilde soft start olarak şarja başlamaktadır.Cihazda bulunan kısa devre koruma, aşırı akım koruma ve ters bağlantı koruma özelliği ile de güvenlik sınırlarını zorlamaktadır. 

 

Üzerinde bulunan LCD Ekran sayesinde aktüel olarak şarj hakkında bilgiler alabilir ve arıza durumları görüntülenebilir. 

 

Aynı Zamanda şarj esnasında enerji tasarrufu sağlaması için geliştirilen teknolojisi ile  boyutlarının küçük olması ve hafif olmasıyla tüm sektörlerde tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Bu Serideki akü şarj cihazları özel kutusu ve içeriğinde giriş kablosu, fişi, çıkış kablosu ve opsiyonel olarak sunulan çıkış soketi ile birlikte gönderilmektedir.

 

Lityum piller için Can ve CAN-OPEN protokolleri ile şarj etmeye olanak sağlar. 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR